contact@poezio.eu
Kontakt

Nowoczesny serwis www

Podstawą prowadzenia biznesu w obecnych czasach jest posiadanie nowoczesnej strony www, dostosowanej do aktualnych wymogów oraz oczekiwań użytkowników, którzy stają się coraz bardziej wymagający.

Co się liczy? Istotna jest treść, ale na początku warto wspomnieć o designie strony. W tej kwestii nie ma dyskusji. Wygląd strony to pierwsze, co się rzuca w oczy użytkownikom. Jeśli zastaną oni stronę starą, bezbarwną, wyglądającą jak szablon, wizytówka o prostej budowie, bez ciekawej grafiki oraz dodatków – na pewno z niej wyjdą i nie będą chcieli zapoznać się z ofertą. Skoro strona jest stara i wygląda jak wygląda, to czy firma jest w stanie zaoferować coś nowoczesnego, na miarę XXI wieku? Raczej nie – przynajmniej tak przedstawia się myślenie użytkownika.

Co więc on robi? Szuka dalej, a konkurencja nie śpi. W tak prosty sposób można klienta do swojej firmy zrazić. Dlatego co trzy lata warto odświeżyć stronę, poddać ją modernizacji, dodać ciekawą grafikę, galerię, pokaz slajdów. Możliwości jest coraz więcej.

Druga kwestia to połączenie swojej strony z portalami społecznościowymi. To z nich korzysta obecnie tysiące ludzi każdego dnia, więc jest to bardzo dobra i skuteczna droga do tego, aby zareklamować się, pozyskać nowych klientów. Warto więc zaopatrzyć stronę w moduły, dzięki którym użytkownik portalu będzie widział nowe komunikaty i będzie mógł kliknąć „like” lub je udostępnić (to w przypadku Facebooka).

Popracuj nad logo. Niech będzie w pełni oddawało istotę Twojej firmy w nowoczesny, chwytliwy sposób. Jeśli logo wymaga zaprojektowania o nowa uwierz, naprawdę warto. Kojarzenie marki w dużej mierze odbywa się poprzez logo.

Inna ważna kwestia związana jest z prawidłowym wyświetlaniem strony na urządzeniach mobilnych. Warto zwrócić uwagę na to, że obecnie bardzo dużo ludzi korzysta z urządzeń przenośnych, tabletów, smartfonów, dlatego należy o tę sprawę zadbać. Sprawdzić responsywność strony można na specjalnie do tego przeznaczonej stronie www.