Reklama w postaci liter przestrzennych

Poszukując firmy, która zajmuje się tworzeniem liter przestrzennych warto zajrzeć na stronę – warszawskiereklamy.pl/oferta/litery-przestrzenne.html. Litery mogą być między innymi wykonane z aluminium, pleksi, dibondu, a także ze stali nierdzewnej oraz z pcv i styroduru.

Front liter przestrzennych

– Front jest tym elementem, który szczególnie przyciąga uwagę klientów. Najczęściej wykonuje się go z materiału barwionego.

– Może to być pleksi, ale z powodzeniem sprawdzają się także alternatywne surowce.

– Projektując front liter przestrzennych pamiętajmy, żeby nie były one za bardzo złożone.

– Napis powinien mieć jasny przekaż. Idealnie sprawdzają się krótkie hasła, czy też inicjały.

Boki reklamy w postaci liter przestrzennych

Boki reklamy w postaci liter przestrzennych tworzone są z taśmy aluminiowej, pleksi lub tworzywa sztucznego. Wszystko musi być solidnie zabezpieczone przed wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych. Litery przestrzenne przede wszystkim montowane są na zewnątrz budynków i to tam powinny działać niezawodnie przez długi czas.

Oświetlenie montowane w literach przestrzennych

a) Jeżeli chodzi o oświetlenie montowane w literach przestrzennych, to do niedawna większość producentów decydowała się na lampy neonowe.

b) Obecnie rynek podbija jednak oświetlenie LED, które jest dużo bardziej oszczędne i pozwala na osiągnięcie dużego natężenia światła.

c) Litery przestrzenne z oświetleniem LED mogą być też wykorzystywane wewnątrz budynków, w biurowcach i instytucjach użyteczności publicznej.